TEST

Istaknuti pojedinci

 

Pojedinci koji se svojim ponašanjem, radom i sposobnostima ističu od ostalih članova i doprinose stvaranju što boljeg i većeg ugleda kako samoga sebe tako i svog kluba.


Ana Labović

Ana Labović
rođena: 16. jula 2004 god.
pojas: zeleni (6. Kup)
uzrastna kategorija: pionirka
aktivnost: borbe
status: profesionalac
 ZLATO: 2     SREBRO: 4     BRONZA: 5 

Anastasija Golubović

Anastasija Golubović
rođena: 28. oktobra 2003 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: kadetkinja
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 0     SREBRO: 3     BRONZA: 2  

 

Anđela Ćirić

Anđela Ćirić
rođena: 03. avgusta 2000 god.
pojas: crveno-crni (1. Pum)
uzrastna kategorija: juniorka
aktivnost: borbe i demo tim
status: rekreativac

 ZLATO: 2     SREBRO: 2     BRONZA: 2 

Damir Sadiković

Damir Sadiković
rođen: 06. maja 2006 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 1     SREBRO: 2     BRONZA: 3  

 

David Đorđević

David Đorđević
rođen: 26. februara 2002 god.
pojas: zeleno-plavi (5. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe
status: profesionalac
 ZLATO: 2     SREBRO: 4     BRONZA: 2 

 

Elena Mitrović

Elena Mitrović
rođena: 11. jula 2004 god.
pojas: zeleni (6. Kup)
uzrastna kategorija: pionirka
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 1     SREBRO: 2     BRONZA: 3 

Elena Nešović

Elena Nešović
rođena: 04. novembra 2004 god.
pojas: zeleni (6. Kup)
uzrastna kategorija: pionirka
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 1     SREBRO: 2     BRONZA: 1 

Igor Mijanović

Igor Mijanović
rođen: 27. decembra 2002 god.
pojas: crveno-crni (1. Pum Kukkiwon)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: profesionalac
 ZLATO: 1     SREBRO: 6     BRONZA: 10 

Ilija Konjikušić

Ilija Konjikušić
rođen: 05. januara 2007 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 4     SREBRO: 1     BRONZA: 1  

 

 

Iva Erceg

Iva Erceg
rođena: 07. septembra 2006 god.
pojas: belo-žuti (9. Kup)
uzrastna kategorija: pionirka
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 0     SREBRO: 1     BRONZA: 0 

 

Ivan Galamboš

Ivan Galamboš
rođen: 06. januara 2007 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 1     SREBRO: 0     BRONZA: 0 

 

Jana Mišić

Jana Mišić
rođena: 17. aprila 2007 god.
pojas: belo-žuti (9. Kup)
uzrastna kategorija: pionirka
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 1     SREBRO: 0     BRONZA: 0 

 

Janko Pavlović

Janko Pavlović
rođen: 20. oktobra 2000 god.
pojas: crni (1. Pum)
uzrastna kategorija: junior
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: profesionalac
 ZLATO: 6     SREBRO: 8     BRONZA: 2 

Jovan Milojević

Jovan Milojević
rođen: 11. septembra 2004 god.
pojas: zeleno-plavi (5. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe i demo tim
status: amater
 ZLATO: 2     SREBRO: 3     BRONZA: 1 

Lazar Ćirić

Lazar Ćirić
rođen: 28. aprila 2002 god.
pojas: plavi (4. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: rekreativac
 ZLATO: 2     SREBRO: 1     BRONZA: 5 

Mihajlo Vučićević

Mihajlo Vučićević
rođen: 20. februara 2006 god.
pojas: žuto-zeleni (7. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: rekreativac
 ZLATO: 0     SREBRO: 2     BRONZA: 0 

Miljana Milojević

Miljana Milojević
rođena: 25. marta 2003 god.
pojas: plavi (4. Kup)
uzrastna kategorija: kadetkinja
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 8     SREBRO: 3     BRONZA: 2 

Miloš Jošeski

Miloš Jošeski
rođen: 05. oktobra 2003 god.
pojas: zeleno-plavi (5. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe i demo tim
status: rekreativac
 ZLATO: 0     SREBRO: 0     BRONZA: 0 

Nebojša Slavik

Nebojša Slavik
rođen: 04. decembra 2002 god.
pojas: plavo-crveni (3. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: rekreativac
 ZLATO: 0     SREBRO: 0     BRONZA: 3 

Nikola Tomić

Nikola Tomić
rođen: 20. decembra 2002 god.
pojas: zeleni (6. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 5     SREBRO: 1     BRONZA: 0 

Nikolina Đukić

Nikolina Đukić
rođena: 03. maja 2003 god.
pojas: belo-žuti (9. Kup)
uzrastna kategorija: kadetkinja
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 3     SREBRO: 3     BRONZA: 0  

Radoš Vukašinović

Radoš Vukašinović
rođen: 19. septembra 2000 god.
pojas: crveno-crni (1. Pum Kukkiwon)
uzrastna kategorija: junior
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: rekreativac
 ZLATO: 10     SREBRO: 4     BRONZA: 9 

Stefan Andrej Marjanović

Stefan Andrej Marjanović
rođen: 10. oktobra 2001 god.
pojas: plavo-crveni (3. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe i forme
status: profesionalac

 ZLATO: 4     SREBRO: 1     BRONZA: 2 

Tamara Tomašev

Tamara Tomašev
rođena: 05. jula 2001 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: kadetkinja
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 4     SREBRO: 2     BRONZA: 0  

 

Vanja Mitrović

Vanja Mitrović
rođen: 07. maja 2006 god.
pojas: žuto-zeleni (7. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 0     SREBRO: 1     BRONZA: 1  

 

Vladimir Komatović

Vladimir Komatović
rođen: 12. maja 2006 god.
pojas: žuti (8. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 2     SREBRO: 1     BRONZA: 2 

 

Vukašin Nešović

Vukašin Nešović
rođen: 07. marta 2006 god.
pojas: zeleni (6. Kup)
uzrastna kategorija: pionir
aktivnost: borbe
status: amater
 ZLATO: 2     SREBRO: 1     BRONZA: 1 

Vukašin Nikolić

Vukašin Nikolić
rođen: 01. februara 2003 god.
pojas: plavo-crveni (3. Kup)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe
status: profesionalac
 ZLATO: 1     SREBRO: 1    BRONZA: 7 

Vukašin Vučićević

Vukašin Vučićević
rođen: 26. marta 2002 god.
pojas: crveno-crni (1. Pum Kukkiwon)
uzrastna kategorija: kadet
aktivnost: borbe, forme i demo tim
status: rekreativac
 ZLATO: 7     SREBRO: 9     BRONZA: 5