TEST

KUP SRBIJE U RUMI - BORBE I FORME (25.09.2010)

U Rumi u sportskoj hali "Srce Srema" u subotu 25. septembra 2010 godine održan je Kup Srbije u borbama i formama za pionire i juniore. Učestvovalo je preko 300 takmičara u obe discipline.

Puni samopouzdanja - tim "Pobednik"

Od ukupno 8 takmičara (svi u uzrastu pionira) koji su izašli na takmičenje svako je od njih uzeo bar jednu medalju. Ukupno je uzeto 16 medalja (8 zlatnih, 5 srebrnih i 3 bronze) u obe discipline (borbe i forme). Treba naglasiti da zbog propusta organizatora takmičenja neki takmičari TK "Pobednik" bi ostvarili još bolje rezultate da nisu morali da "trče" sa borilišta na borilište odnosno da rade finale u formama a onda nespremni da požuruju na drugo borilište i da se takmiče u finalu svoje borbe. Ovo je dokaz da se isplati trenirati paralelno olimpijski tekvondo i tekvondo u obliku formi i tehnike jer decu treba razvijati u svim pravcima kako bi osnovali tvrde "temelje" za ubuduće.

Iz finala u finale - Bogdan Milutinović                 Opet prvi  - Mihajlo Kovačević

Osvajači medalja:

1. Bogdan Milutinović je osvojio 2. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa A) i 2. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B);

2. Petar Kovačević je osvojio 2. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa A) i 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B);

3. Radoš Vukašinović je osvojio 1. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa B), 2. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B) i 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-ekipno-klasa B);

4. Mihajlo Kovačević je osvojio 3. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa B), 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B) i 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-ekipno-klasa B);

5. Aleksandar Slavik je osvojio 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B) i
1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-ekipno-klasa B);

6. Vukašin Vučićević je osvojio 3. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa B) i 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B);

7. Tijana Drašković je osvojila 3. mesto Kup Srbije (borbe-pioniri-klasa B) i 1. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B);

8. Igor Mijanović je osvojio 2. mesto Kup Srbije (forme-pioniri-pojedinačno-klasa B);

Neizvesno - neki ne smeju ni da gledaju u semafor

Pošto se u Srbiji državna takmičenja organizuju na donjem amaterskom nivou, rukovodstvo kluba odlučilo je da medalje, diplome i čestitke podeli onako kako dolikuje slavljenicima. U prostorijama kluba priređena je ceremonija dodele medalja i diploma.