TEKVONDO KLUB POBEDNIK
Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd, Republika Srbija
+381 64 250 16 17+381 11 40 80 160

REDOVNI ISPIT ZA VIŠI POJAS

 

Tekvondo klub “Pobednik” organizuje redovni ispit za više učeničko zvanje.


Datum:
01. i 02. februar 2020. godine (subota i nedelja)

Adresa: Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd (Železnik), RS, Sedište kluba

Prijava ispita: do 28. januara 2020. godine do 21.30 h (utorak) 

Kotizacija: u visini jedne mesečne članarine

Ispit će se održati po sledećem rasporedu:

SUBOTA

(01.02.2020.)

GRUPA A

07.30

Otvaranje objekta

08.00 – 08.20

Presvlačenje i priprema

08.25 – 08.28

Postrojavanje

08.30 – 08.55

Razgibavanje (vodi ?)

08.55 – 09.00

Postrojavanje i doček komisije

09.05 – 12.00

Propitivanje

 KANDIDATI GRUPE A >> ()

 

NEDELJA

(02.02.2020.)

GRUPA B

11.30 – 12.00

Presvlačenje i priprema

12.00 – 12.03

Postrojavanje

12.05 – 12.25

Razgibavanje (vodi ?)

12.25 – 12.30

Postrojavanje i doček komisije

12.35 – 15.00

Propitivanje

KANDIDATI GRUPE B >> ()

Za izlazak na ispit za viši pojas ukupno se najavilo (62) kandidata.

KANDIDAT ZA KANDIDATI
IV Pum / Dan
III Pum / Dan
II Pum / Dan
I Pum / Dan Slobodanka Nenadović, Ivan Galamboš
1. Kup Luka Erceg, Ana Pešić, Pavle Božović, Aleksa Majstorović, Stevan Radenković,Luka Zujalović
2. Kup Ognjen Simeunović, Nikola Rilaković, Lazar Buljubašić, Nestor Blagojević
3. Kup Milica Paunović
4. Kup Aleksandar Čolović, Damjan Matić, Dimitrije Maksimovski, Filip Čolović
5. Kup Viktor Stojanović, Ilija Šušnjar, Darko Stojković, Vukašin Jovanović
6. Kup Maša Nikolić
7. Kup Helena Stanković, Anastasija Stanković, Aleksandra Nikolić, Nađa Petrovski, Ivana Buljubašić, Lena Dopuđa, Konstantin Nikolić, Dunja Bakal, Vojin Vojinović, Ognjen Krstić, Andrej Mićić
8. Kup Ana Čolović, Tadija Žutobradić, Mila Žutobradić, Andrija Maljević, Vuk Maljević
9. Kup Filip Trajković, Milena Trajković, Stefan Stefanović, Tadija Miljević, Ksenija Konjikušić, Dimitrije Radojičić, Vasilije Radojičić, Luka Radanović, Petar Nedeljković, Nikolina Nedeljković, Aleksandra Prvulović, Vasilije Stanković, Veljko Pinić, Vuk Mitrović, Vuk Janković, David Jovanović, Sanja Janković, Uroš Tomić, Nikolina Jovanović, Dušan Blagojević, Jovan Blagojević, Mihailo Vojinović, Kosta Vojinović, Uroš Tomić, Helena Vuković

* Najava ispita ne znači prijava ispita ali bez najave nema prijave ispita.
* Kandidati označeni sivom bojom u kandidati koji su najavili ispit.
* Kandidati označeni zelenom bojom  su kandidati koji su prijavili ispit.
* Kandidati označeni crvenom bojom po predlogu trenera nisu spremi za ispit i njima se peporučuje da na ispit ne izlaze. Ova procena trenera daće se nakon isteka prijave.
* Kandidati koji su precrtani ne mogu prijaviti ispit.

RB Ispitivačka komisija
1. Danilo Čolović (predsednik i trener u TK “Pobednik”,
majstor 5. Dan Kukkiwon – WT)
2. Radoš Vukašinović (majstor 1. Dan Kukkiwon – WT)

Napomene:

  • Prijavu popuniti i predati za radno vreme kluba do utorka 28. januara 2020. godine do 21.30 h;
  • Na ispitu je obavezan uredan dobok (uniforma), flašica vode koja je jasno obeležena imenom i prezimenom korisnika, sportske papuče i peškir;
  • Ispod doboka obavezna bela majica kratkih rukava i beli donji veš;
  • Kandidati koji na ispitu imaju sparing u obavezi su da imaju kompletnu zaštitnu opremu;
  • Pauza od pet minuta na oko svakih sat do sat i po vremena;
  • Hrana iskljičivo stoji kod publike;
  • U salu je dozvoljeno uneti samo vodu i sportsku opremu;
  • Satnica je podložna manjoj promeni.

Preporuke:

  • Kandidati pauzu mogu iskoristiti za konzumiranje voća (banane), čokoladnog mleka, slatkiša i da koriste toalet.

 

SPORTSKI POZDRAV!