TEKVONDO KLUB POBEDNIK
Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd, Republika Srbija
+381 64 250 16 17+381 11 40 80 160

 

REDOVNI ISPIT ZA VIŠI POJAS

Tekvondo klub “Pobednik” organizuje redovni ispit za više učeničko zvanje.


Datum:
01. februar 2020. godine (subota)

Adresa: Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd (Železnik), RS, Sedište kluba

Prijava ispita: do 30. januara 2020. godine do 21.30 h (četvrtak) 

Kotizacija: u visini jedne mesečne članarine

Ispit će se održati po sledećem rasporedu:

SUBOTA

(01.02.2020.)

GRUPA A

07.30

Otvaranje objekta

08.00 – 08.20

Presvlačenje i priprema

08.25 – 08.28

Postrojavanje

08.30 – 08.55

Razgibavanje (vodi Jana Mišić)

08.55 – 09.00

Postrojavanje i doček komisije

09.05 – 14.00

Propitivanje

 KANDIDATI GRUPE A >> (Jana Mišić, Slobodanka Nenadović, Luka Erceg, Ana Pešić, Pavle Božović, Stevan Radenković, Luka Zujalović, Tijana Zdravković, Ognjen Simeunović, Nikola Rilaković, Lazar Buljubašić, Nestor Blagojević, Ognjen Đorđević, Damjan Matić, Dimitrije Maksimovski, Filip Tomašević, Luka Grujić, Aleksandar Čolović, Nebojša Grabovica, Viktor Stojanović, Ilija Šušnjar, Darko Stojković, Vukašin Jovanović, Maša Nikolić, Đorđe Đorđević, Iva Janković, Anastasija Stanković, Nađa Petrovski, Tadija Žutobradić, Teodora Matić)


SUBOTA

(01.02.2020.)

GRUPA B

13.30 – 14.00

Presvlačenje i priprema

14.00 – 14.03

Postrojavanje

14.05 – 14.25

Razgibavanje (vodi Helena Stanković)

14.25 – 14.30

Postrojavanje i doček komisije

14.35 – 17.00

Propitivanje

KANDIDATI GRUPE B >> (Helena Stanković, Aleksandra Nikolić, Ivana Buljubašić, Lena Dopuđa, Ognjen Krstić, Andreja Pećanac, Mia Marinčić, Maša Marinčić, Vojin Vojinović, Marko Milovanović, Mila Žutobradić, Hana Mušović, Nađa Zlatanović, Ana Čolović, Ilija Joksić, Stefan Stefanović, Tadija Miljević, Aleksandra Prvulović, Nikolina Jovanović, Helena Vuković, Igor Milosavljević, Ksenija Konjikušić, Despot Nikolić, David Jovanović, Vasilije Stanković, Jana Božić, Dušan Blagojević, Jovan Blagojević, Luka Radanović, Dimitrije Radojičić, Vasilije Radojičić, Veljko Pinić, Petar Nedeljković)


Za izlazak na ispit za viši pojas ukupno se prijavilo (85) kandidata.

KANDIDAT ZA KANDIDATI
IV Pum / Dan
III Pum / Dan
II Pum / Dan
I Pum / Dan Ivan Galamboš, Matija Grujić, Jana Mišić, Slobodanka Nenadović
1. Kup Luka Erceg, Ana Pešić, Pavle Božović, Stevan Radenković,Luka Zujalović, Tijana Zdravković, Aleksa Majstorović
2. Kup Ognjen Simeunović, Nikola Rilaković, Lazar Buljubašić, Nestor Blagojević
3. Kup Milica Paunović, Ognjen Đorđević
4. Kup Damjan Matić, Dimitrije Maksimovski, Filip Čolović, Filip Tomašević, Luka Grujić, Aleksandar Čolović, Nebojša Grabovica
5. Kup Viktor Stojanović, Ilija Šušnjar, Darko Stojković, Vukašin Jovanović
6. Kup Maša Nikolić, Đorđe Đorđević, Iva Janković
7. Kup Helena Stanković, Anastasija Stanković, Aleksandra Nikolić, Ivana Buljubašić, Lena Dopuđa, Ognjen Krstić, Irina Đorđević, Andreja Pećanac, Mia Marinčić, Maša Marinčić, Vojin Vojinović, Dunja Bakal, Andrej Mićić, Marko Milovanović, Nađa Petrovski, Konstantin Nikolić
8. Kup Tadija Žutobradić, Mila Žutobradić, Andrija Maljević, Vuk Maljević, Hana Mušović, Nađa Zlatanović, Ana Čolović, Ilija Joksić, Teodora Matić
9. Kup Filip Trajković, Milena Trajković, Stefan Stefanović, Tadija Miljević, Petar Nedeljković, Nikolina Nedeljković, Aleksandra Prvulović, Uroš Tomić, Nikolina Jovanović, Helena Vuković, Mihailo Kralj, Marija Kralj, Igor Milosavljević, Ksenija Konjikušić, Despot Nikolić, David Jovanović, Vasilije Stanković, Jana Božić, Dušan Blagojević, Jovan Blagojević, Sanja Janković, Vuk Janković, Luka Radanović, Dimitrije Radojičić, Vasilije Radojičić, Veljko Pinić, Mihailo Vojinović, Kosta Vojinović, Sara Tepšić

 

* Kandidati označeni ZELENOM BOJOM su kandidati koji mogu izaći na ispit.
* Kandidati označeni CRVENOM BOJOM po predlogu trenera nisu spremi za ispit i njima se peporučuje da na ispit ne izlaze. Ova procena trenera daće se nakon isteka prijave.
* Kandidati koji su PRECRTANI ne mogu izaći na ispit iz opravdanih razloga.

RB Ispitivačka komisija
1. Danilo Čolović (predsednik i trener u TK “Pobednik”,
majstor 5. Dan Kukkiwon – WT)
2. Radoš Vukašinović (majstor 1. Dan Kukkiwon – WT)

Napomene:

  • Prijavu popuniti i predati za radno vreme kluba do četvrtka 30. januara 2020. godine do 21.30 h;
  • Na ispitu je obavezan uredan dobok (uniforma), flašica vode koja je jasno obeležena imenom i prezimenom korisnika, sportske papuče i peškir;
  • Ispod doboka obavezna bela majica kratkih rukava i beli donji veš;
  • Kandidati koji na ispitu imaju sparing u obavezi su da imaju kompletnu zaštitnu opremu;
  • Pauza od pet minuta na oko svakih sat do sat i po vremena;
  • Hrana iskljičivo stoji kod publike;
  • U salu je dozvoljeno uneti samo vodu i sportsku opremu;
  • Satnica je podložna manjoj promeni.

Preporuke:

  • Kandidati pauzu mogu iskoristiti za konzumiranje voća (banane), čokoladnog mleka, slatkiša i da koriste toalet.

SPORTSKI POZDRAV !