TEKVONDO KLUB POBEDNIK
Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd, Republika Srbija
+381 64 250 16 17+381 11 40 80 160

REDOVNI ISPIT ZA VIŠI POJAS

 

Tekvondo klub “Pobednik” organizuje redovni ispit za više učeničko zvanje.


Datum:
25. i 26. januar 2020. godine (subota i nedelja)

Adresa: Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd (Železnik), RS, Sedište kluba

Najava ispita: do 28. novembra 2019. do 21.30 h (četvrtak)

Prijava ispita: do 17. januara 2020. godine do 21.30 h (petak) 

Kotizacija: u visini jedne mesečne članarine

Ispit će se održati po sledećem rasporedu:

SUBOTA

(25.01.2020.)

GRUPA A

07.30

Otvaranje objekta

08.00 – 08.20

Presvlačenje i priprema

08.25 – 08.28

Postrojavanje

08.30 – 08.55

Razgibavanje (vodi ?)

08.55 – 09.00

Postrojavanje i doček komisije

09.05 – 12.00

Propitivanje

 KANDIDATI GRUPE A >> ()

 

NEDELJA

(26.01.2020.)

GRUPA B

11.30 – 12.00

Presvlačenje i priprema

12.00 – 12.03

Postrojavanje

12.05 – 12.25

Razgibavanje (vodi ?)

12.25 – 12.30

Postrojavanje i doček komisije

12.35 – 15.00

Propitivanje

KANDIDATI GRUPE B >> ()

Za izlazak na ispit za viši pojas ukupno se najavilo (57) kandidata.

KANDIDAT ZA KANDIDATI
IV Pum / Dan
III Pum / Dan
II Pum / Dan
I Pum / Dan Ivan Galamboš
1. Kup Luka Zujalović, Aleksa Majstorović, Pavle Božović, Luka Erceg, Stevan Radenković, Tijana Zdravković
2. Kup Nestor Blagojević, Lazar Buljubašić, Nikola Rilaković, Ognjen Simeunović
3. Kup Milica Paunović, Ognjen Đorđević
4. Kup Filip Tomašević, Damjan Matić, Aleksandar Čolović, Nebojša Grabovica, Luka Grujić, Filip Čolović
5. Kup Vukašin Jovanović, Viktor Stojanović, Ilija Šušnjar, Dimitrije Maksimovski, Darko Stojković
6. Kup Đorđe Đorđević, Maša Nikolić
7. Kup Anastasija Stanković, Helena Stanković, Aleksandra Nikolić, Ivana Buljubašić, Mia Marinčić, Maša Marinčić, Vojin Vojinović, Andreja Pećanac, Andrej Mićić, Nađa Petrovski, Dunja Bakal,Ognjen Krstić
8. Kup Nađa Zlatanović, Ana Čolović, Mila Žutobradić, Tadija Žutobradić, Hana Mušović, Teodora Matić
9. Kup Helena Vuković, Aleksandra Prvulović, Igor Milosavljević, Veljko Pinić, Uroš Tomić, Filip Trajković, Milena Trajković, Vasilije Stanković, Petar Nedeljković, Nikolina Nedeljković, Nikolina Jovanović, Ksenija Konjikušić, Tadija Miljević

* Najava ispita ne znači prijava ispita ali bez najave nema prijave ispita.
* Kandidati označeni sivom bojom u kandidati koji su najavili ispit.
* Kandidati označeni zelenom bojom  su kandidati koji su prijavili ispit.
* Kandidati označeni crvenom bojom po predlogu trenera nisu spremi za ispit i njima se peporučuje da na ispit ne izlaze. Ova procena trenera daće se nakon isteka prijave.
* Kandidati koji su precrtani ne mogu prijaviti ispit.

RB Ispitivačka komisija
1. Danilo Čolović (predsednik i trener u TK “Pobednik”,
majstor 5. Dan Kukkiwon – WT)
2. Radoš Vukašinović (majstor 1. Dan Kukkiwon – WT)

Napomene:

  • Prijavu popuniti i predati za radno vreme kluba do petka 17. januara 2020. godine do 21.30 h;
  • Na ispitu je obavezan uredan dobok (uniforma), flašica vode koja je jasno obeležena imenom i prezimenom korisnika, sportske papuče i peškir;
  • Ispod doboka obavezna bela majica kratkih rukava i beli donji veš;
  • Kandidati koji na ispitu imaju sparing u obavezi su da imaju kompletnu zaštitnu opremu;
  • Pauza od pet minuta na oko svakih sat do sat i po vremena;
  • Hrana iskljičivo stoji kod publike;
  • U salu je dozvoljeno uneti samo vodu i sportsku opremu;
  • Satnica je podložna manjoj promeni.

Preporuke:

  • Kandidati pauzu mogu iskoristiti za konzumiranje voća (banane), čokoladnog mleka, slatkiša i da koriste toalet.

 

SPORTSKI POZDRAV!