TEKVONDO KLUB POBEDNIK
Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd, Republika Srbija
+381 64 250 16 17+381 11 40 80 160

REDOVNI ISPIT ZA VIŠI POJAS

 

Tekvondo klub “Pobednik” organizuje redovni ispit za više učeničko zvanje.


Datum: 26. januar 2019. godine (subota)

Adresa: Siniše Nikolajevića 13a, 11250 Beograd (Železnik), RS, Sedište kluba

Najava ispita: /

Prijava ispita: do 23. januara 2019. godine do 21.30 h (sreda).

Kotizacija: u visini jedne mesečne članarine

 

Ispit će se održati po sledećem rasporedu:

SUBOTA
(
26.01.2019)

GRUPA A

08.30 Otvaranje objekta
09.00 – 09.20 Presvlačenje i priprema
09.25 – 09.28 Postrojavanje
09.30 – 09.55 Razgibavanje (vodi ?)
09.55 – 10.00 Postrojavanje i doček komisije
10.05 – 13.15 Propitivanje

 

GRUPA   A KANDIDATI>> 

SUBOTA
(
27.01.2019)
GRUPA B
13.00 – 13.20 Presvlačenje i priprema
13.25 – 13.28 Postrojavanje
13.30 – 13.55 Razgibavanje (vodi ?)
13.55 – 14.00 Postrojavanje i doček komisije
14.05 – 17.00 Propitivanje

 

GRUPA   B KANDIDATI>>

 

Za izlazak na ispit za viši pojas ukupno se prijavilo (36) kandidata.

 

KANDIDAT ZA KANDIDATI
III Pum / Dan
II Pum / Dan
Pum / Dan
1. Kup Damir Sadiković, Ilija Konjikušić
2. Kup
Dina Sadiković, Iva Erceg, Ivan Galamboš, Matija Grujić
3. Kup Slobodanka Nenadović, Veljko Aleksić, Aleksa Majstorović
4. Kup Luka Zujalović, Pavle Božović, Ognjen Simeunović, Tijana Zdravković, Luka Erceg
5. Kup Nestor Blagojević, Nikola Rilaković
6. Kup Milica Paunović, Ognjen Đorđević, Lazar Buljubašić
7. Kup Andrija Hajder, Nebojša Grabovica, Nemanja Pavlović, Viktor Stojanović, Aleksandar Čolović, Filip Tomašević, Damjan Matić, Luka Grujić
8. Kup Ilija Šušnjar, Andrija Ćirić, Vukašin Jovanović
9. Kup Maša Nikolić, Anastasija Stanković, Andrej Mićić, Stojan Stojanoski, Đorđe Đorđević, Aleksandar Mitković

 

* Kandidati označeni crvenom bojom po predlogu trenera nisu spremi za ispit i njima se peporučuje da na ispit ne izlaze. Procena trenera daće se nakon isteka prijave.

RB Ispitivačka komisija
1. Danilo Čolović (predsednik i trener u TK “Pobednik”,
majstor 4. Dan Kukkiwon – WT)
2. Radoš Vukašinović (majstor 1. Dan Kukkiwon – WT)

Napomene:

  • Najava ispita obezbeđuje kandidatu dopunske časove i uslov za izlazak na ispit;
  • Prijavu popuniti i predati za radno vreme kluba do srede 23. januara 2019. godine do 21.30 h;
  • Na ispitu je obavezan uredan dobok (uniforma), flašica vode koja je jasno obeležena imenom i prezimenom korisnika, sportske papuče i peškir;
  • Ispod doboka obavezna bela majica kratkih rukava i beli donji veš;
  • Kandidati koji na ispitu imaju sparing u obavezi su da imaju kompletnu zaštitnu opremu;
  • Pauza od pet minuta na oko svakih sat do sat i po vremena;
  • Hrana iskljičivo stoji kod publike;
  • U salu je dozvoljeno uneti samo vodu i sportsku opremu;
  • Satnica je podložna manjoj promeni.

Preporuke:

  • Tokom propitivanja i čekanja na red obuti termo čarape (boja nebitna);
  • Kandidati pauzu mogu iskoristiti za konzumiranje voća (banane), čokoladnog mleka, slatkiša i da koriste toalet.

 

SPORTSKI POZDRAV!