Raspored ispita za viši pojas
Ispitivanje kadidata za viši pojas obaviće se u periodu od 25. decembra 2023. do 03. marta 2024. godine.
Za vreme perioda propitivanja važe sledeća pravila:
Svi kandati koji izlaze na ispit nemaju redovne treninge već će dolaziti samo na propitivanje osim po izboru trenera moguće je da neki kandidati imaju dopunski čas.- Kandidat će se ispitati u jednom terminu a u koliko ne prođe najviše dva predmeta upućuje se na popravni ispit.
- Kandidati koji su dobili odlične ocene iz barem jednog takmičenja u borbama u proteklih 60 dana od dana ispita neće raditi sparing već će te ocene biti računate u ocenu za sparing na ispitu. Kandidati koji polažu za 9. Kup (belo-žuti opojas) nemaju propitivanje iz sparinga. Svi oni obeleženi su plavom bojom.
- Kandidati koji ne budu izašli iz opravdanih razloga u redovnom terminu imaće priliku na vanrednom ispitu koji će biti naknadno zakazan.
- Potvrde za pravdanje izostanka sa poslednjih časova druge smene iz škole kandidat može da zatraži lično od administarcije kluba, sms porukom ili pozivom na broj 0642501617.
Sportski pozdrav!
VANREDNI ISPIT G1
Subota 30.03.2024. | Akcija |
13.45 – 13.55 h | Presvlačenje i priprema |
14.00 – 14.02 h | Ulazak u salu |
14.02 – 14.25 h | Samostalno zagrevanje i razgibavanje |
14.25 – 14.30 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
14.30 – 14.35 h | Postrojavanje i doček komisije |
14.35 – 15.00 h | Propitivanje kandidata |
Kandidat G3 (Kalina Rajić)
Asistencija kandidatu (?)
ARHIVA
GRUPA G1
Ponedeljak 25.12.2023. | Akcija |
18.15 – 18.30 h | Presvlačenje i priprema |
18.30 – 18.35 h | Ulazak u salu i postrojavanje |
18.35 – 18.45 h | Samostalno zagrevanje |
18.45 – 19.00 h | Razgibavanje (vodi Vasilije Stanković) |
19.00 – 19.10 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
19.10 – 19.15 h | Postrojavanje i doček komisije |
19.15 – 22.00 h | Propitivanje kandidata |
Kandidati G1 (Ognjen Krstić, Andreja Pećanac, Ilija Joksić, Vasilije Stanković, Ana Čolović, Filip Trajković, Kosta Vojinović, Ana Stojković, Lenka Jelkić, Sara Kostić, Emilija Jelkić, Ognjen Petković, Mila Jarar, Sara Novaković, Nikolina Gavran, Strahinja Savić, Tijana Dinčić, Višnja Metlić, Marko Mišić, Nikolina Dinčić, Ana Metlić i Nina Aleksandrić)
GRUPA G2
Sreda 27.12.2023. | Akcija |
18.15 – 18.30 h | Presvlačenje i priprema |
18.30 – 18.35 h | Ulazak u salu i postrojavanje |
18.35 – 18.45 h | Samostalno zagrevanje |
18.45 – 19.00 h | Razgibavanje (vodi Andrija Maljević) |
19.00 – 19.10 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
19.10 – 19.15 h | Postrojavanje |
19.15 – 22.00 h | Propitivanje kandidata |
Kandidati G2 (Andrija Maljević, Mila Žutobradić, Vuk Maljević, Hana Mušović, Jana Božić, Uroš Tomić, Mihailo Vojinović, Milena Trajković, Vanja Vezmar, Iva Petrović, Hana Savić, Zara Savić, Ema Savić, Ana Marija Vučinić, Julija Diškov, Maša Bubanović i Ivana Ristić)
GRUPA G3
Četvrtak 28.12.2023. | Akcija |
17.45 – 18.00 h | Presvlačenje i priprema |
18.00 – 18.10 h | Ulazak u salu i postrojavanje |
18.10 – 18.15 h | Samostalno zagrevanje |
18.15 – 18.30 h | Razgibavanje (vodi Dušan Karišik) |
18.30 – 18.40 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
18.40 – 18.45 h | Postrojavanje i doček komisije |
18.45 – 21.00 h | Propitivanje kandidata |
Kandidati G3 (Dušan Karišik, Vidoje Vojinović, Nikola Manojlović, Ognjen Vranjevac, Petar Ivanović, Mihailo Živković, Strahinja Stevanović, Ognjen Aćimović, Aleksandar Đorđević, Dušan Sokolović, Kosta Zdunić, Aleksandar Doljančević, Petra Mišić, Andrea Milić, Nikša Živković, Anđela Milić i Duško Dikić)
Grupa G4
Petak 29.12.2023. | Akcija |
18.30 – 18.45 h | Presvlačenje i priprema |
18.45 – 18.50 h | Ulazak u salu i postrojavanje |
18.50 – 19.00 h | Samostalno zagrevanje |
19.00 – 19.15 h | Razgibavanje (vodi Tadija Žutobradić) |
19.15 – 19.25 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
19.25 – 19.30 h | Postrojavanje |
19.30 – 22.00 h | Propitivanje kandidata |
Kandidati G4 (Pavle Božović, Ognjen Simeunović, Filip Čolović, Nađa Petrovski, Maša Nikolić, Tadija Žutobradić, Lara Maksimović, Dušan Blagojević, Aleksandra Prvulović, Vanja Gavrić, Sena Petrović, Vuk Babić i Ognjen Pirković)
POPRAVNI ISPIT G1
Ponedeljak 05.02.2024. | Akcija |
20.50 – 20.58 h | Presvlačenje i priprema |
21.00 – 22.00 h | Redovan trening matične grupe |
22.00 – 22.08 h | Isprobavanje tehnike (zagrevanje) |
22.10 – 22.11 h | Postrojavanje |
22.11 – 22.20 h | Propitivanje kandidata |
Kandidati G1 (Maša Nikolić i Sena Petrović)